Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

HONDA INTEGRA TYPE R -98

6 850 EUR

Shitet nga: mitodi 10 Shk 16:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburant
Regjistrimi
Ngjyra
E zezë
Komuna
Koçan
Struktura e veturës
Kupe
Prodhuesi
Honda
Modeli
Integra
PRODAVAM HONDA INTEGRA UVEZENA OD SVAJCARIJA PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA....CIPUVANA VO CH,IMA APEXI AMORTIZERI, INOX AUSPUH,V-TEC CONTROLER,KN FILTER,DVDRADIO PIONIR....KOLATA E E VO ODLICNA SOSTOJBA..........
Leaflet
Në fillim