Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Honda Jazz 1.4 -05

3 250 EUR

Shitet nga: Honda 09 Gush 14:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Honda
Modeli
Jazz
Se Prodava Honda Jazz 1.4 Benzin F1 Redizajn So Full Oprema Sega Uvezen Od Svajcarija CH Kolata E Tip Top Sega Registriran Servisiran Kolata E Extra Sacuvana Vnatresno I Nadvoresno Od Oprema Poseduva Klimatronika Mp3 El.Stakla El.Retrevizori Bord Copmuter Servisna Kniska Originalna Kilometraza So Garancija So Mnogu Minimalna Potrosuvacka Otvoreno 4l Gradska 5.5 Kolata E Samo Za Meraklii Poveke Info 072 233 979
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione