Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Hyundai Accent

800 EUR

Shitet nga: Andrej 21 Tet 19:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Berovë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Hyundai
Modeli
Accent
Hyundai accent 99god vo odlicna sostojba.Registrirana do 09.10.2018.Napraven komplet servis.
Leaflet
Në fillim