Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

HYUDAI ACCENT -01 so full oprema

1 300 EUR

Shitet nga: Hyundai 24 Dhj 15:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Shkup
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Hyundai
Modeli
Accent
HYUNDAI Accent so full oprema 2001 god
Hyundai
070520715
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione