Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Hyundai Elantra 1.6 TNG STAKLO

2 250 EUR

Shitet nga: Ivan 05 Pri 22:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Shtip
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Hyundai
Modeli
Elantra
Se prodava elantra 1.6 cc 79kw so nov vgraden atestiran plinski ured (lovato), registrirana do 07.15.2018. so zelen karton Od oprema poseduva:
- klima(ispravna)
- servo
- poseben system za palenje na dalinsko
- elektrika na predni prozori
- xenon svetla
- centralno zaklucuvanje so alarmen sistem
- radio kenwood mp3, usb i preden aux.
Kolata nema potreba od nikakvi vlozuvanja. Napraven generalen servis pred godina dena(set rebrast kais, set linesti kaisi, maslo i komplet filtri) i akumulator koj e seuste pod garancija. Montirani
4 novi letni gumi kleber 2017 god. plus gratis 4 zimni gumi tigar.
KOLATA E VO PERFEKTNA SOSTOJBA, FUNKCIONALNA DO POSLEDNO KOPCE!!!
PROVERKA PO VASA ZELBA KADE SAKATE!!!
****SAMO ZA SERIOZNI KUPUVACI I BEZ ZAMENI****
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione