Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Hyundai Getz 1.4 vo odlicna sostojba

2 800 EUR

Shitet nga: Мирко 07 Shk 15:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Kuqe
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Hyundai
Modeli
Getz
Продавам Hyundai Getz 1.4 во одлична состојба. Прв сопственик, автомобилот е редовно сервисиран. Година на производство 2006, прва регистрација јануари 2017 и има 100.000 поминати километри. Автомобилот има клима уред, серво волан, електрика на предни стакла, централна брава.
Мирко
076 361 782
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione