Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Hyundai Getz 1.1 -07

2 650 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Jane 11 Dhj 10:45 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet

Jane

6 Shpalljet në shitore

Opel Corsa 1.2  klimatronik -04 2 550 ЕУР
Opel Corsa 1.2 twinport klimatronik -05 cosmo 2 300 ЕУР
Seat Ibiza 1.4 16v Benz -04 2 650 ЕУР
Renault Clio lll 1.5dci -06 3 300 ЕУР
From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Veles
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Hyundai
Modeli
Getz


Kolata e donesena so vozenje od slo. I e vo odlicna sostojba plateni se site davacki do registracija od oprema ima klima servo volan elektrika na predni stakla air bag abs radio cd so mp3 dva klucha zimski gumi novi i dr. Za povekje info.na tel 078280088 jane

Jane
Uvoz na vozila od germanija i austrija
Visit our store page
Todor janev 18 Show on the map
078280088
Leaflet

Jane

6 Shpalljet në shitore
Seat Ibiza 1.4 16v Benz -04 2 650 ЕУР
Opel Corsa 1.2 twinport klimatronik -05 cosmo 2 300 ЕУР
Seat Ibiza 1.4 16v -05 2 500 ЕУР
Renault Clio lll 1.5dci -06 3 300 ЕУР
Në fillim