Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Hyundai H-1

2 000 EUR

Shitet nga: Zlatko 18 Pri 20:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Minivan
Prodhuesi
Hyundai
Modeli
H-1
Hyundai h1 2500kubika
Leaflet
Në fillim