Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

HYNDAI SANTA FE

5 900 EUR

Shitet nga: Ilco 04 Jan 13:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Komuna
Kavadar
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Hyundai
Modeli
Santa Fe
GODINA NA PROIZVODSTVO(2007)
-FULL OPREMA:
-KLIMATRONIC;
-ABS;
-AIR BAG;
-ALARM;
-BORD KOMPJUTER;
-CD PLAYER;
-ESP;
-4X4;
-ELEKTRIKA NA PROZORCITE;
-ELEKITRKA NA RETROVIZORITE;
- GREACI NA SEDISTA
-CENTRALNO ZAKLUCUVANJE;
-MAHAGON;
METALIK BOJA;
-HALOGENK;
-ALUMINIUMSKI BANDAZI;
-ZATEMNETI STAKLA;
-PARKING SENZORI;
REDOVNO SERVISIRAN
REGISTRIRAN DO 06.2021

BEZ ZAMENA !
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione