Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Hyundai Santa Fe 2.0 4WD

5 000 EUR

Shitet nga: Erce 21 Tet 17:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Hyundai
Modeli
Santa Fe
Voziloto e vo prefektna sostojba so full oprema, registrirano do krajot na 2017 g.
Cenata ne e konecna.
Në fillim