Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Hyundai Santa Fe 2.2 CRDI

7 990 EUR

10 500 EUR

Shitet nga: Nake Shteriov 26 Maj 20:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Hyundai
Modeli
Santa Fe
Се продава Hyundai Santa Fe 2.2 CRDI автоматик

2007 год. Прв сопственик, редовно сервисиран со

кожен ентериер и поседува фул опрема и нови

зимски гуми.

За повеќе информации на моб.тел. 078-263-266 Наке.
Nake Shteriov
078 263 266
Leaflet
Në fillim