Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

HYNDAI TERRACAN 2.9CRDI 150ks uvoz od Svajcarija

5 600 EUR

Shitet nga: Miki 08 Mar 15:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Tetovë
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Hyundai
Modeli
Terracan
Registriran do 12.2016god. 182000km. Klima,elektrika na prozori i retrovizori, centralna brava, kuka i zatemneti stakla so atest, napraven e kompleten servis na kaisi i zategaci i filteri ,nov akumulator ,menjac i reduktor funkcioniraat besprekorno,
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione