Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Hyundai Tucson 2.0 crdi

5 500 EUR

Shitet nga: Slavcho Davitkovski 23 Maj 21:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Veles
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Hyundai
Modeli
Tucson
Voziloto e vo odlicna sostojba,ima racen menyvac 6 brzini,i reduktor so 4 x 4.Novi gumi 4 sezoni ,radio,vozdusni pernicinja,centralna brana,grejaci na sedista.potrosuvacka 7.1 do 7.8 lit na 100 km.Zelen karton i registrirana do oktomvri 2020.
Slavcho Davitkovski
076/395-303
Leaflet
Në fillim