Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Hyundai I-20 1.2 Benz/plin 2010god Avto M&S

4 100 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Avto M&S Sot 12:45 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Avto M&S
Peugeot 207 benzin I plin -09 Avto M&S 3 800 ЕУР
Opel Astra 1.7 cdti 2008god Avto M&S 4 300 ЕУР
Peugeot 407 1.6 hdi 2005 Avto M&S 3 500 ЕУР
Seat Cordoba 1.4 benzin 2000god Avto M&S 1 550 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Ngjyra
E Hirit
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Hyundai
Modeli
i20
Prodavam Hyundai I-20 1.2 benzin/plin od 2010 godina!! Kolata e uvezena od Italija i e vo odlična sostojba!! So kompletna dopolnitelna oprema e i se funkcionira.. Plinskiot ured e atestiran!! Cenata e so site plateni davacki do registracija!!!
Avto M&S
Trgovija i uvoz na polovni motorni vozila!
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Kosta Novakovik 20 Tregoje në hartë
071354013
Avto M&S
071354013
Avto M&S
Renault Modus 1.2 benzin i plin -06 Avto M&S 2 850 ЕУР
Peugeot 207 benzin I plin -09 Avto M&S 3 800 ЕУР
Opel Astra 1.7 cdti 2005god Avto M&S 3 390 ЕУР
Opel Astra 1.7 cdti 2008god Avto M&S 4 300 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione