Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Hyundai i30 so atestiran plin -08

5 100 EUR

Shitet nga: Vlado 11 Mar 12:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Regjistrimi
Ngjyra
E hirit
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Hyundai
Modeli
i30
prodavam hyndai i30 neuvezuvan so atestiran plinski ured redovno servisiran i odrzuvan so ful oprema i mnogu mala potrosuvacka vredi da se vidi
Leaflet
Në fillim