Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Hyundai ix35 redizajn -15

12 500 EUR

Shitet nga: Ivan Ivanovski Dje 14:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Koçan
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Hyundai
Modeli
ix35
Информации за возилото :
1.6 1.6 GDi Бензински мотор 132КС
LED Пакет - LED дневни светла и LED- позициони светла.
ABS ESPAirbag
Cruise Control , Темпомат
Multimedia Input
Фабричко Radio / CD,Борд компјутер
17’’ Алуминиумски Бандажи
Поврзување со bluetooth на Телефон
Електрични Прозори и Ретровизори
Климатроник ДВОЗОНСКИ дигитален
Кожен Волан со Команди
Мерач на притисок во гуми
Светла за Магла
Хром Пакет-хромирани кровни носачи
Централна Брава со два клучеви

Дополнителни информации
Неувезен купен од Hyundai Македонија (Korea Autotrade) - прв сопственик!
Оригинална сервисна книшка може проверка по број на шасија
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба!

Само кеш, без замени!
Може да се погледне и во Скопје
Ivan Ivanovski
072273227
Leaflet
Në fillim