Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Jaguar S type full oprema top -02

0 MKD

Shitet nga: ratko 17 Mar 15:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Jaguar
Kolata e vo topp sostojba donesena od italija od 1 sopstvenik realni kilometriii.. maksimalno socuvana. registirana cela god.. na Bg dokumenti napraven kompleten servis.. novi gumi FULL OPREMA so sveee.. bez nikakvaa mana.. sve e ispravno poveke inf.. 071-910-976 Moze zamena so moja ili vasa doplata.. ekstra cena za seriozniii.. kupuvaci
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione