Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Jaguar XF 2.7-09

0 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: AUTOKING 23 Qer 07:15 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Komuna
Shtip
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Jaguar
Modeli
XF
se prodava Jaguar XF so full oprema vo perfektna sostojba redovno servisiran bez dodatni vlozuvanja
AUTOKING
078213333
VOLVO 420 0 MKD
Najgolem izbor na polovni i novi rezervni delovi 0 MKD
RENAULT MEGANE 1.5 dci-04 0 MKD
Mazda CX-7 2.2-12 CH 0 MKD
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione