Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Jeep Cherokee ZAMENA

33 EUR

3 700 EUR

Shitet nga: Privat 18 Jan 09:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Jeep
Modeli
Cherokee
Reg na Bg tabli do septembri
2.5 CRD
Novi gumi
Racen menjac so Reduktor Racen
So spori Brzini
Vo mnogu dobra sostojba kako nov
Leaflet
Në fillim