Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

JEEP CHEROKEE Blindiran

0 MKD

Shitet nga: Jeep 25 Maj 18:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Jeep
Modeli
Cherokee
Prodavam blindiran Jeep
Dzipot e vo odlicna sostojba so 56000km garantirani
Dzipot e blindiran B7 full blind
Registriran so zelen karton
2.5 Dizel
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione