Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Jeep Cherokee 2.0. Disel

20 500 EUR

Shitet nga: Martin 22 Nën 12:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Jeep
Modeli
Cherokee
Se prodava Jeep Cherokee 2.0. Disel 4x4 kupen vo Jeep Makedonija 65000 km
Leaflet
Në fillim