Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Jeep Compass -12

11 500 EUR

Shitet nga: Aleksandra 01 Pri 17:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Jeep
Modeli
Compass
Prodavam Jeep Compass proizveden 2012god,so pominati 102696 km ,na bugarski tablicki,ne e uvezuvan (kupen e od salon vo Bugarija),vtor sopstvenik,vo odlicna sostojba. Poveke informacii na 078 222 753 Aleksandra.
Aleksandra
078222753
Leaflet
Në fillim