Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

JEEP GRAND CHEROKEE 3.1 Diesel

0 EUR

Shitet nga: Baba Valentino 04 Mar 14:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Jeep
- 3.1 Diesel
- 195.000 km.
- greaci na sedista
- radio cd
- komplet servisirano !
- za poveke info. javete se !!
Baba Valentino
070555889
Në fillim