Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

JEEP GRAND CHEROKEE TNG -00

5 000 EUR

Shitet nga: miku 03 Tet 01:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Jeep
moze zamena za pomal jeep.
Leaflet
Në fillim