Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Jeep Grand Cherokee 2012

20 500 EUR

Shitet nga: Krenar 02 Maj 10:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Jeep
Се продава JEEP GRAND CHEROKEE
- Година на производство - 2012 год.
- Километража - 116.000 км
- Зафатнина на моторот - 3.0 CRD
- Силина на моторот - 177kw
- Remote START/STOP

Уредно сервисиран на овластен сервис
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione