Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Jeep Grand Cherokee 2017

0 EUR

Shitet nga: Krenar Dje 12:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Jeep
Се продава JEEP GRAND CHEROKEE
- Година на производство - 2017 год.
- Километража - 75.000 км
- Зафатнина на моторот - 3.0
- Силина на моторот - 184kw

Уредно сервисиран на овластен сервис.
Цена по договор.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione