Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Jeep Grand Cherokee

29 000 EUR

Shitet nga: Stojan 26 Maj 13:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Veles
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Jeep
Voziloto e so CH tablici i bez carina.Solidno e socuvano, redovno servisirano vo Jeep garaža.Doagja so novi gumi, nov akumulator, 22 Zoll bandasi, so full oprema, panorama krov, specijalni federi, navigacija, kamera za rikverz, so kožni sedista
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione