Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

JEEP WRANGLER 2.8crd SAHARA

24 900 EUR

Shitet nga: Tose 01 Pri 17:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E kuqe
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Jeep
Modeli
Wrangler
JEEP WRANGLER SAHARA
Motor 2.8crd 200ks
Kupen vo Automobile SK

VO ODLICNA SOSTOJBA
BEZ DODATNI VLOZUVANJA
NAJ VISOKO NIVO NA OPREMA
NOVI GUMI
*** BEZ ZAMENI ***
Leaflet
Në fillim