Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

KIA SORENTO 2.5 DIESEL

5 500 EUR

Shitet nga: Venas Mehmedi 08 Dhj 20:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Komuna
Gostivar
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
KTM
KIA SORENTO 2.5 DIESEL 4X4
142.000 KM

TEL: 075791242
WHATSAPP: 072696664
Venas Mehmedi
075791242

WhatsApp:
072696664
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione