Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kia Carnival 2.9 crdi 106 kw

Shitet nga: Dejan Lozanovski Sot 09:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Manastir
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Kia
Modeli
Carnival
Kia Carnival vo odlichna sostojba
-redovno servisirana
-dva seta gumi Hancock (letni/zimski)
-kozni sedishta so greachi na sedishta
-klimatronic
-elektrika na prozori
-elektrika na retrovizori
-ABS
-airbag
-aluminiumski felni
Dejan Lozanovski
070207566
Në fillim