Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

KIA Clarus 2000 GLX

1 200 EUR

1 700 EUR

Shitet nga: Zoran 16 Pri 20:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Kia
Modeli
Clarus
Прв сопственик, фул кожа, плин, електрика на ретровизори и седиште, фул опција, ганц нови гуми, нов акумулатор, супер радио, биг ксенон светла, клима.Колата беспрокорно работи.
Цена 1200 евра или најблиската понуда.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione