Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kia Magentis 2005

1 350 EUR

Shitet nga: Dare 23 Dhj 21:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Kia
Modeli
Magentis
Kia Magentis 2.0 100 kw 136 ks
2005 god na bg tabli
Benzin Plin
Tehnicki cela godina platen danok

070721548 Dare
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione