Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kia Rio 1.5 crdi klimatronic

0 EUR

Shitet nga: Stole 04 Maj 22:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Komuna
Shkup
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Kia
Modeli
Rio
Kia-Rio 1.5crdi 2007 godina klimatronic
Full oprema
Kolata e maksimalno socuvana
2 kluca
Novi gumi
Plateno e se do registracija,okolu cenata ima prostor za dogovor!!!!!!
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione