Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kia Sorento 2.5 4x4

7 000 EUR

Shitet nga: Dimitar 18 Pri 13:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Kia
Modeli
Sorento
Во одлична состојба. Може и замена за помало возило со или без ваша доплата.
Dimitar
075200487
Leaflet
Në fillim