Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

JEEP Kia Sportage 2.2 DIZEL -96

4 200 EUR

5 700 EUR

Shitet nga: kia 13 Mar 11:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburant
Regjistrimi
Prodhuesi
Kia
Modeli
Sportage
besprekorno socuvan so elektronika na retrovizori na cetirite vrati centralno servo tempomat zatemneti prozori prv sopstvenik 5 lieni bandasi so gumi bricstons m+s redovno servisiran so napraven servis pret 1 nedela smeneti kajsi ulje filtri registriran kuka komplet pionir ozvucuvane potrosuvacka 7 litri na 100 kilometri 2200 kubika neudiran moze zamena za kamjon so moja doolata
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione