Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kia Sportage odlicno socuvan

12 500 EUR

Shitet nga: Горан 22 Nën 23:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Kia
Modeli
Sportage
Продавам одлично сочуван Kia Sportage, првпат регистриран јануари 2013, со зафатнина на мотор 1,7 Дизел и 115 Кс. Возилото се продава со нови летни и зимски гуми и е сервисирано во овластен сервис (последен пат во ноември 2019)
Горан
070355141
Leaflet
Në fillim