Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kia Sportage -11 moze zamena

Shitet nga: Renata 28 Nën 14:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Kia
Modeli
Sportage
Kia sportage 2011 1.6ben 99kw 135ks. So 43500klm standardna oprema napraven servis na filtri svekici ulje gurtni proveren freon za klima vo odlicna sostojba dosta socuvan.zadna cena 10300evra
Leaflet
Në fillim