Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kia Sportage

6 000 EUR

Shitet nga: Dervis 17 Pri 18:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Kia
Modeli
Sportage
Prodavam Kia sportage . Registrirana ful oprema redoven servis
Leaflet
Në fillim