Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

KIA SPORTAGE -99

2 800 EUR

Shitet nga: aristotel 28 Nën 09:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E kuqe
Struktura e veturës
Kаbriolet
Prodhuesi
Kia
Modeli
Sportage
Prodavam KIA Sportage vo super sostojba. Uvezen od
Italija licno od mene od prv sopstvenik. Voziloto e vo izvonredno stanje. Vredi da se vidi i proba a za cena na lice mesto. Promeneti site filtri i maslo , zadni novi amortizeri i novi gumi continental. So ful oprema.
aristotel
078336666
Leaflet
Në fillim