Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kia Sportage -96

0 MKD

Shitet nga: xxx 07 Mar 15:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburant
Regjistrimi
Ngjyra
E Hirit
Komuna
Veles
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Kia
Modeli
Sportage
kia sportage po povolna cena regietriran do 16.02.2016
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione