Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Lada Nadezhda

0 EUR

2 500 EUR

Shitet nga: Aleksandar 04 Maj 14:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Lada
Se prodava Lada Nadezda 1.8 odlicno terensko vozilo 4x4, so 7 sedista, 2000godina
Aleksandar
078247524
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione