Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

LADA NIVA 1.7 -02

3 700 EUR

Shitet nga: Vanco 31 Dhj 12:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Komuna
Berovë
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Lada
Modeli
Niva
LADA NIVA 1.7 -2002
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione