Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Lada Niva -08

3 300 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Alta-Asta Dooel 26 Sht 09:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Berovë
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Lada
Modeli
Niva
Се продава Лада Нива ... добро сочувана .. втор сопственик.. 3.300 ЕУР
Alta-Asta Dooel
070221546
Leaflet
Në fillim