Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

LADA NIVA 4X4

3 000 EUR

Shitet nga: LADA NIVA 4X4 02 Shk 13:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Komuna
Gostivar
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Lada
Modeli
Niva
SE PRODAVA LADA NIVA 4X4, 1.7, SO NOVI GUMI I ZAEDNO SO PRIKOLKA, MOZE I ZAMENA ZA POMALA (YUGO) KOLA SO VASA DOPLATA. 3000 EURO SO SVE PRIKOLKA, IMA PROSTOR ZA DOGOVOR.
SVE E PRAENO SERVIS, SO NOV AKUMULATOR.
LADA NIVA 4X4
070602504
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione