Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Lada Niva

2 000 EUR

Shitet nga: Dejan 01 Gush 12:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Lada
Modeli
Niva
Se prodava lada niva vo dobra sostojba za povekje informacii na telefon
Në fillim