Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Lada Niva

3 500 EUR

Shitet nga: lada niva 10 Jan 18:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Lada
Modeli
Niva
Kolata e vo odlicna sostojba ,2002 godina fabricna boja
so plinski ured llovato noviot sistem predna sajlla za vlecenje ,,so klima ured ..kont 071 350 886
lada niva
071350886
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione