Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Lada Niva -04

2 700 EUR

Shitet nga: Aleksandar 08 Gush 12:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E kuqe
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Lada
Modeli
Niva
dobro socuvana
km.69000
Aleksandar
070-214-283
Leaflet
Në fillim