Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Lada Samara -90

350 EUR

Shitet nga: Goce 20 Shk 22:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Berovë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Lada
Modeli
Samara
Kolata e nerigistrirana.Dobro e socuvana.Moze da se proba vo sekoe vreme
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione