Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Lada Samara

35 000 MKD

Shitet nga: sasko 19 Mar 22:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Kuqe
Komuna
Berovë
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Lada
Modeli
Samara
Се продава Лада Самара регистрирана со атестиран плински уред
Контакт 072 23 13 28
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione