Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

LADA SAMARA 1.5 BENZIN 42658KM REGISTRIRANA -00

Shitet nga: nikola 03 Shk 21:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Lada
Modeli
Samara
SE PRODAVA LADA SAMARA 1.5BENZIN 42658KM REGISTRIRANA-2000GOD

NEMA DA TROPA

NEMA DA SKRCA

MOTOROT RABOTI PERFEKTNO

MNOGU DOBRO VLECE

SO POMINATI SAMO 42 658 KM

SE MU RABOTI SE FUNKCIONIRA

SEDISTA ZDRAVI

4 NOVI GUMI

REGISTRIRANA

SO KUKA

KOLATA E MNOGU UBAVA TREBA DA DOJDETE I DA JA VIDITE

Leaflet
Në fillim